Egyesület összetétele

Civil szféra

  • Asociaţia Turistică Borsec
  • Fundaţia „Şansă”
  • Asociaţia Culturală din Ditrău
  • Asociaţia Împreună Pentru Viitor
  • Asociaţia Tinerilor din Remetea „Tolvajos
  • Együtt Szárhegyért Egyesület
  • ”Ditroi Tejtermelok Egyesulete”
  • Onkentes Tuzoltoalakulat Gyergyoszarhegy
  • Asociaţia Agricultorilor Voşlăbeni – Izvorul Mureş
  • Asociaţia PRO Tulgheş
  • Asociaţia Ralf-Ro
  • Asociaţia Turistică Torzsasok Lăzarea
  • Asociaţia Alfalvi Fiatalokert
  • Asociaţia Culturală Bel Canto
  • Asociaţia Clubul Sportiv BASTYA 
  • Asociația Fenyőalja Hagyományőrző és Turisztikai Egyesület  
  • Fundatia “Operation Villages Roumains”
  • Composesoratul Suseni 
  • Asociația Katorzsa Kulturális Egyesület  
  • Asociația Composesoratul Lăzarea
  • Asociația Pro Voslabeni  
  • Asociația Natura Voșlăbeni  
  • Asociația Club Sportiv Mureșul-Voșlăbeni
  • Asociația Orotva Egyesület 
  • Asociația Pro Csutakfalva
  • Asociația Szarhegyi Ifjúsági Szervezet  
  • Asociația Domokos Pál Péter Hagyományőrző Egyesület
  • Asociația Szabad Székely Egyesület  
  • Asociația Al-Falusi Kalaka
  • Asociația „Gyergyóremetei Földtulajdonosok, Mezőgazdasági Termelők Érdekvédelmi és Fejlesztési Szövetsége”

Magánszféra

  • SC END-IBO SRLszékhely Gyergyóremete 537250, Alszegi út, 81 szám, Hargita megye, J19/14/1996. CUI:80449808, Laczko Ibolya képviseletében
  • SC PLAST KING SRL székhely Gyergyóremete 537250, Szent Istvan út, 72 szám, Hargita megye, J19/324/1997, CUI:9562460,Laczko Sandor képviseletében

Fizikai személyek

  • Roma kisebbség- Rostas Iulianna képviseletében

  • Nők Órája Egylet  - Gyulai Anna képviseletében

Egyesület összetétele

Az Igazgatótanács tagjai:

  • Bakos Edit- elnök
  • Köllő Hunor- alelnök
  • Páll Gizella- titkárnő
  • Puskás- Kolozsvári Aliz- tag
  • Sajgó Annamária- tag
  • Mihálydeák Imre- helyettesítő tag
  • Sárpátki Melánia- helyettesítő tag

Cenzor: Bányász Judit

Projekt Kiválasztási Bizottság:

Közhivatalok részéről:

  1. Gáll Szabolcs tag- Egyed József helyettes
  2. Bordea Gheorghe tag- Spaciu Sebastian helyettes
  3. Fazakas Szilárd tag- Györffy Gábor helyettes

Civil szervezetek részéről:

  1. Portik Bakai Anna tag- Puskás Nóra helyettes
  2. Nagy Menyhárt- Szidónia tag- Farkas Lóránt helyettes
  3. Mihálydeák Imre tag- Dobai Árpád helyettes

Magánszektor részéről:

  1. Laczkó Sándor tag- Laczkó Emőke helyettes

Fellebbezési Bizottság:

Közhivatalok részéről:

  1. Lackó-Albert Elemér tag- Csibi Réka helyettes
  2. Márton László Szilárd tag- Rășnoveanu Gelu helyettes
  3. Fórika István tag- Bege László helyettes

Civil szervezetek részéről:

  1. Gál Adél tag- Nagy Ildikó helyettes
  2. Pál Gheorghe tag- Tofan Nelu Marian helyettes
  3. Bajkó László tag- Bányász Árpád helyettes

Magánszektor részéről:

  1. Laczkó Ibolya tag- Ferencz József helyettes

Adminisztratív részleg:

  • Bakos Edit- elnök
  • Bakos Szabolcs- irodavezető
  • Laczkó Kinga - könyvelő
  • Bajkó Ferenc -  pályázat ellenőrző
  • Koncsag Gabriella- Katalin-  pályázat ellenőrző